Akıllı Saatlerin En Sık Bozulma Sebepleri

0 1

Akıllı saatler son günlerde popüler olan bir başka teknolojidir. Birçok insan bunun sadece bir saat olduğunu düşünebilir. Fakat işin gerçeği öyle değil. Bu saat sadece saat işlevi görmüyor.

Akıllı Saatlerde Ne Gibi Özellikler Vardır?

Bu saat eklenen programları hazırlayıp sesli bir şekilde okuyabiliyor. E-posta ve mesajların gönderilmesini ve alınmasını mümkün kılıyor. Bu saat ile müzik yüklenip, müzik dinlenebiliyor. Sesli konferans yapmaya imkan tanıyor. Bluetooth ile uzaktaki insanların, dosyalarının alınmasına yardımcı oluyor. Daha da önemlisi her seferinde saate bakmak için büyük ekranlı ağır telefonları çıkartmaya gerek duyulmayacak. Böylece telefonun şarjı daha uzun ömürlü olabilecektir. Çünkü telefonda en çok şarj harcayan nesne ekran olabilir. Ekran açılıp kapanmadığı için, tabi ki de şarjı uzun gidiyor. Telefon çıkartılmayacağı için, yere düşüp kırılma ihtimalide ortadan büyük ölçüde kalkacaktır. Buda insanların hem cebine yani parasına, hem de moraline iyi gelecektir.

Bu Mini Telefonlar Su Geçirir Mi?

Bu akıllı saatlere birçok uygulama yüklendiği için, sosyal medya ve günlük haberleri buradan takip edilebilir. Bir kafe de telefonunu masanın üstünde unutanların sayısı azımsanacak gibi değildir. Bu sorunda yeni çıkan bu teknolojik akıllı saat sayesinde çözülüyor. Saat sürekli bilekte takılı olduğundan unutulma riski neredeyse sıfırdır. Telefon, çıkartılmadan birçok işin yapılması, telefon çalınma olaylarının minimuma düşmesini sağlayacaktır. Bu saat su geçirmediği için, yüzerken, yıkanırken ve plajdayken her türlü sosyal medya ve haberleri takip edilebilir. Eğer telefon bozulduysa tüm önemli işler bu saatten yapılabilir.

Özellikle erkeklerin çok az aksesuar takıldığı düşünülürse, bu saatin özellikle erkekler için çok uygun olduğu anlaşılır. Akıllı saatlerin çok sık bozulduğu herkesçe bilinmektedir. Bunun sebebi saatin Çin malı ve yan sanayi olmasından kaynaklanmaktadır. Akıllı saatlerin en sık bozulma sebepleri arasında sadece bunlar bulunmuyor. Bu gibi durumlarda, bu işlemlerden biri işe yaramazsa yetkili servis aranmalıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.