Adil Kullanım Kotası 1 Ocak’ta Kalkıyor mu ?

0 1

Resmi olarak belirlenen 1 Ocak tarihinde AKN’siz internet uygulaması öncesi müşterilerinin limitsiz paket taşımak için gerekli hazırlıklarını tamamladı. Hem yeni hem de mevcut müşterilerine limitsiz internete geçiş için özel kampanyalar sunuyor. İnternet kullanıcıları AKN sorunundan kurtulmuş olacak.

Türk Telekom, resmi olarak belirttiği 1 Ocak ‘ta başlayacak Adil Kullanım Kotası (AKK) veya diğer ismi ile bilinen Adil Kullanım Noktası (AKN) olmayan bir internet sağlayacak. Mevcut kullanıcı ve yeni kullanıcıları için çalışmalarını tamamladı.

Aralık ayından sonra Evde İnternet limitsiz paketlerini yenileyecek. Konu ile ilgili açıklamada “Hem yeni hem de mevcut müşterilerimize uygun fiyatlarla limitsiz paketlere geçiş imkânı sunacağız” denildi.

Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, mevcut Türk Telekom Evde İnternet kullanıcılarına, Aralık ayından itibaren müşterilerinin kullanış olduğu internet sağlayıcılarının AKN hızlarına göre daha yüksek hızda limitsiz ek paketlere geçme imkânı sağlayacaklarını belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.