Enpara Hesabı Nedir? Nasıl Açılır?

Enpara Hesabı Nedir? Vadesiz Hesap Açma

0 244

Enpara hesabı, Qnb Finansbank’ın bir hizmetidir. Başvurunuzu yapıp kullanıma başladıktan sonra, müşterilerine sadece atm’lerden, internet üzerinden ve cep şubelerden tüm işlemlerini rahat bir şekilde yapabilme imkanı sağlıyor. Enpara hesabı açmakta zannedildiği kadar zor değil. Alışılmışın dışında şubeye gitmeye gerek kalmadan sadece internet üzerinden başvuru formunu doldurmanız yeterli. Daha sonrasında verdiğiniz adres doğrultusunda evinizde ya da iş yerinizde bankanın müşteri temsilcisi tarafından haberli bir ziyaret gerçekleştiriliyor. Müşteri temsilcisi hem kartınızı teslim ediyor hem de hesabınız tanıtımlarını yapıp aktivasyon işlemini anında yanınızda gerçekleştiriyor.

Enpara Hesabında Gerçekleştirilen İşlemler Ücretli mi?

Bu hesap ile ne bankamatikte ne de internette yapacağınız işlemlerinizde sizden işlem ücreti alınmıyor. İster kendi bankanız içinde yapın isterseniz de başka bankalarda ki ödemeleriniz için sizden ücret talep edilmiyor. EFT, havale, hesap işletim ücreti yanı sıra fatura ödemeleriniz, başka bankalardaki kredilerinin ödemeleri de tamamen ücretsiz olarak yapılıyor.

Enpara Hesabında Vadeli Hesap İşlemlerini Nasıl Yapabiliriz?

Müşterilerin vadeli hesap ihtiyaçları da diğer işlemler gibi şubesiz elinizde altında bulunuyor. Paranızın bir kısmını ya da tamamını yeni bir vadeli hesap açarak aktarabilir ve işletebilirsiniz. İsterseniz günlük faize de para aktarabilir, ihtiyaç anında zarara uğramadan çekebilirsiniz.

Enpara Hesabında Kredi Kullanılabiliyor mu?

Evet, kredi kullanımı da Enpara hesabının size sunduğu kolaylıklar arasında. Bu hesapta ihtiyacınız olan kredide size şubeye gitmeden internet üzerinden başvuru yaparak sunuluyor. Hem de işleminizi gerçekleştirdiğiniz gün ya da saatte önemli değil. Başvuruyu yapmanızın ardından işleminiz kısa bir süre sonra sonuçlanıp paranız hesabınıza geçiriliyor. Bu işlem içinde sizden işlem ücreti ya da dosya parası talep edilmiyor.

Enpara Hesabı Kredi Kartları da Ücretsiz mi?

Enpara kredi kartları da bankanın hesap kartları gibi masrafsız olarak sunuluyor. Kartınızın sözleşmeleri ömür boyu kart aidatı alınmayacak şekilde düzenlenip müşteriye sunuluyor. Kartın düzenli kullanımı durumun da yıllık 100 TL olacak şekilde 2yıl siz kart aidat parası alıyorsunuz. Ayrıca Enpara kartınızla yaptığınız tüm işlemleri, kredi kartınızla da yapma imkanınız bulunuyor.

Para Piyasaları

Enpara Vadesiz Hesap Açma

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.