İstanbullu Gelin Romanının Sonu Nasıl Bitmiş? Kitap Emanet Gelin mi?

0 214

İstanbullu Gelin romanı izleyenler için büyük bir heyecan ve önem taşıdı. İstanbullu Gelin’in Emanet Gelinden’ den uyarlanarak yapıldığı söyleniliyor fakat herhangi bir netlik kazanamadı. İstanbullu Gelin hikâyesi Bursa’da geçiyor. Bursalı bir otobüs firmasının başına gelen bir olayı ele alırken büyük aşk entrika da hikâyenin içine katıldı.

istanbullu gelin kitap

İstanbullu Gelinin hikâyesinin gerçek bir hikâye olduğu biliniyor fakat hangi kitaptan uyarlandığı hala aranıyor. Bir kitaptan değil de gerçek bir hikâye olunduğu biliniyor.

Gerçek bir aşk hikâyesidir. Ali Aydın tarafından ekranlara verilen İstanbullu Gelin izleyenlerini ekrana kitliyor.
İstanbullu Gelin, annesiz ve babasız büyümüş, genç yaşında hayatın zorluklarını, yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; beklemediği bir anda karşısına çıkan zengin ve yakışıklı iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin yöneticisi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızı hataya düşürüp onun saygınlığını düşürüp, kendi saygınlığının ön planda olmasını isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla uğraşırken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan bir düşman ile başa çıkmak zorunda kalacaktır. Olaylar geliştikçe uzun yıllardır bütün görkemiyle ayakta duran konak temellerinden sarılacak, bütün aile olanlardan pay çıkaracaktır.

Bursa’nın en güçlü ve köklü bir ailesinin içerisinde yaşanan olayların herkes tarafından konuşulacak bir aşk hikâyesini konu alan “ İstanbullu Gelin ”in başrol oyuncuları olan Özcan Deniz ve Aslı Enver kafede gerçekleştirilen çekimlerde uyumları ve neşeli tavırları izleyicilerinin dikkatini çekti. İkili arasındaki neşeli tavırları objektiflere güzel bir poz sağladı.

Başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Murat Akpınar, Fatih Koyunoğlu, Dilara Aksüyek ve Nesilhan Yeldan’ın paylaştığı “İstanbullu Gelin” reytinglerde üst sıralamalarda bulunuyor.

İSTANBULLU GELİN DİZİSİNE YENİ OYUNCU

Star TV’nin yeni dizisi olan İstanbullu Gelin’e yeni bir oyuncu katıldı.
Yapımcılığını O3 Medya’nın, yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın üstlendiği, Ali Aydın’ın senaryosunu kaleme aldığı, başrollerinde ise Özcan Deniz, Aslı Enver, Salih Bademci ve İpek Bilgin’in yer aldığı yapıma ‘Arkadaşlar İyidir’de Merve olarak bilinen Hayal Köseoğlu dahil oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.