Fayev Şikayet

Fayev Şikayet

0 2.004

Fayev Şikayet ediyor; Donatılı Panel Sistem olarak inşaat literatürüne girmiş olan yatay mimari konut üretim sistemi son dönemde hızlı kabul ve rağbet görmüş, hızlı kurulum, sağlamlık, uzun ömürlü oluşu ve yüksek yalıtım kabiliyetleriyle adından söz ettirir olmuştur. Amerika menşeli bu sistemi ülkemize getirip konut üretiminde  yaygınlaşmasını sağlayan, mimari modelleri ile büyük beğeni toplayan, teknik dokümanları ve araştırmalarıyla sistemin geliştiricisi konumunda olan Fayev firması, son dönemde kurumsal web sitesindeki hakkımızda metnine varana kadar kopyalandığını,  mevcut tecrübe ve deneyimi ile birlikte, öncü konumu, yıllar içerisinde oluşmuş marka imaj ve pozisyonunun kimi firmalar tarafından hukuka aykırı şekilde tanıtım aracı olarak Fayev’ in marka imajına zarar verecek şekilde kullanılmaktadır. Sizler için firmadan tarafımıza iletilen basın açıklamasını yayınlamayı uygun gördük.

KAMUOYUNUN BİLGİSİNE

FAYEV Donatılı Panel Betonarme Konut üretim sistemleri konusunda ülkemizde sistem geliştirici özelliği ile öncü ve seçkin bir kurumdur. Teknik ofis kapasitemiz mimari, teknik ve üretim kapsamında Avrupalı üreticiler de dahil rakipsiz konumdadır.

Son dönemde, çeşitli firmaların, teknik kapasitemizin önemli maliyetler ödeyip, emek harcayarak ortaya koyduğu, model, mimari tasarım, teknik metinler, belgeler, tanıtım metinleri, uygulama görsellerimiz gibi yayınları hiçbir emek ve bedel ödemeden hukuksuz ve rızamız olmadan müşterilerine kendilerine aitmiş gibi servis ettikleri tespit edilmiştir. Hem müşteri adaylarını aldatan, hem de firmamızın hak ve menfaatlerine zarar veren bu haksız ve hukuksuz etik dışı ticari eylemler hukuk departmanımız tarafından incelenmektedir.

Ticari ürün ve değerlerimizin bu şekilde kullanımına izin verilmeyecektir..

Kamuoyuna saygı ile duyurulur….

FAYEV

Fayev Şikayet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.